Kontakt/Rezerwacja

„Willa Roma” Jadwiga Nowak
ul. Jatny 5
43-438 Brenna
NIP: 548-102-89-82

Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy Skoczów o/Brenna
06 8126 1020 0046 9416 2000 0010

kom. +48 695-037-488
tel/fax +48 338-536-468
tel/fax +48 338-586-103

e-mail: roma@poczta.onet.eu
www: http://www.roma.beskidy.pl

Regulamin rezerwacji

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:00 i trwa do godziny 11:00.

Wcześniejsze zameldowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30% wartości pobytu. Wpłaty zadatku przyjmujemy przelewem. Pozostałą część kwoty regulujemy w pierwszym dniu pobytu.

Płatność można dokonać gotówką lub kartą płatniczą.

Formularz kontaktowy

Poniższy formularz prosimy wypełnić prawdziwymi danymi abyśmy mogli się z Państwem skontaktować.

* oznacza pola, które nie mogą być puste

Dojazd 

Samochodem z Bielska-Białej — drogą krajową nr 1w kierunku Cieszyna, za miejscowością Grodziec skręcamy w lewo na Górki Wielkie, w Górkach za mostem w lewo do Brennej (około 30 km)
z Katowic — drogą krajową nr 93 (droga ekspresowa) w kierunku Wisły, za Skoczowem, po przejechaniu pod wiaduktem zjeżdżamy w prawo dojeżdzając do drogi krajowej nr 1 (Bielsko – Cieszyn), skręcamy w kierunku Bielska, po przejechaniu przez most na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w kierunku Brennej, dalej prosto ok. 11 km (około 80 km).
z Krakowa — autostradą A4 do Tych, dalej na Bielsko, przed Bielskiem skręcamy na Cieszyn, następnie . za miejscowością Grodziec skręcamy w lewo na Górki Wielkie, w Górkach za mostem w lewo do Brennej (ok. 130 km.) . Albo drogą krajową nr 96 do Bielska-Białej (przez Myślenice, Wadowice) i dalej jak z Bielska (około 120 km).
z Warszawy — drogą krajową nr 1 (droga ekspresowa) do Katowic i dalej jak z Katowic na Wisłę lub Bielsko (około 380 km).
Autobusem z Katowic — Bezpośrednie połączenia pospieszne do Skoczowa (kierunek: Wisła). W Skoczowie przesiadka na autobus do Brennej (Brennej Leśnicy, Brennej Bukowej). Czas podróży od 1,5 do 2 godzin.
z Krakowa — Bezpośrednie połączenia pospieszne do Skoczowa (kierunek: Cieszyn, Wisła), W Skoczowie przesiadka na autobus w kierunku Brennej. Czas podróży od 3,5 do 4 godzin.
z Bielska-Białej — Bezpośredni autobus o 14:30, poza tym co godzinę połączenia z przesiadką w Skoczowie. Czas podróży od 1 do 1,5 godziny.
ze Skoczowa — Autobusy PKS co pół godziny.
Pociągiem
(rozkład PKP)
z Bielska – Białej — pociągiem do Skoczowa, dalej 15 minut autobusem PKS. Czas podróży od 1 do 1,5 godziy.
z Katowic — pociągiem do Skoczowa (kierunek Wisła Głębce). W Skoczowie przesiadka na autobus w kierunku Brennej. Czas podróży od 2 do 3 godzin.
z Krakowa — najszybsze połączenia kolejowe przez Katowice albo Czechowice-Dziedzice i Bielsko-Białą, jednak wygodniejszy i szybszy dojazd z Krakowa zapewni PKS, czas podróży od 3 do 4 godzin.
z Warszawy — bezpośredni pociąg ekspresowy do Skoczowa, albo połączenia z jedną przesiadką (expres/InterCity do Katowic lub Bielska, dalej osobowy). Ze Skoczowa 15 minut autobusem PKS. Czas podróży od 4 do 5 godzin.
Samolotem bliskość 3 międzynarodowych portów lotniczych w Pyrzowicach (ok. 90 km), Krakowie-Balicach (ok. 130 km.) i Ostrawie (50 km)
Pieszo z Bielska – Białej (PKP, PKS) — wyjazd kolejką linową na Szyndzielnię kolejka linową następnie żółtym szlakiem na Klimczok. Ze szczytu dalej żółtym szlakiem przez Stołów na Błatnią. Dalej kawałek czerwowyn w kierunku Jaworza, później zielonym szlakiem do Brennej. Ostatni szlak doprowadzi nas do naszego budynku. Trasa bardzo łatwa – czas przejścia dla osób niewprawionych w górskich wędrówkach do 4 godzin, po drodze 3 schroniska górskie.
z Ustronia (PKP, PKS) — z centrum miasta szlakiem czerwonym (wersja trudniejsza) lub z Ustronia Polany – również czerwonym – (wersja łatwiejsza) na Równicę. Dalej zielonym do Brennej – szlak doprowadzi nas do naszego budynku. Trasa łatwa – czas przejścia do 3 godzin, po drodze górskie schronisko.
z Wisły (PKP, PKS) — z centrum żółtym szlakiem na Trzy Kopce. Z Trzech Kopców, zielonym szlakiem kierujemy się na Gronik. Za Gronikiem dochodzimy do drogi w którą możemy skręcić w lewo i udać się najkrótszą trasą do Willi Roma, lub nieco dłuższą trasą (w dalszym ciągu żółtym szlakiem) przez stary Stary Groń i Horzelicę kierować się w stronę centrum Brennej. Po dojściu do centrum, należy skręcić w lewą stronę, a następnie (po ok. 500 m) w prawo w ulicę Jatny, która doprowadzi nas do Willi Roma. Szlak łatwy – czas przejścia ok. 4,5 godz.
ze Szczyrku (PKP, PKS) — z centrum żółtym szlakiem w kierunku Szczyrku-Biła i dalej przez Przełęcz Karkoszczonkę wzdłuż Potoku Połczany do Brennej Bukowej. Z Brennej Bukowej kierujemy się drogą do centrum, gdzie należy skręcić w prawo w ulicę Jatny, która doprowadzi nas do Willi Roma. Szlak łatwy (ok. 4 godzin), po drodze studenckie schronisko młodzieżowe.